VIII PIKNIK ZWIĄZKOWY JUŻ ZA NAMI!

15 czerwca 2018 r. w godzinach popołudniowych w ZAJEŹDZIE FOLWARK w Grzybowie rozpoczął się kolejny VIII Piknik Związkowy, zorganizowany dla wszystkich członków Oddziału ZNP w Mielcu. W imprezie wzięło udział ponad 100 członków naszego oddziału. Wśród biorących udział w imprezie byli związkowcy zdecydowanej większości ognisk oraz członkowie Sekcji Pracowników Administracji i Obsługi i oczywiście Sekcji Emerytów i Rencistów.

Organizacją imprezy zajął się sekretariat naszego oddziału. Uczestnicy pikniku zostali uraczeni smakowitym jadłem, o które zadbali organizatorzy spotkania. Były też rozmowy i oczywiście tańce, chociaż Koleżanki narzekały, że ze zbyt małym udziałem Kolegów. Pogoda dopisała stąd cała impreza trwała do późnych godzin wieczornych. A jako że w tym dniu rozpoczynał się MUNDIAL 2018 wielu związkowców wspólnie obejrzało pasjonujący mecz między Portugalią i Hiszpanią /sprawiedliwy remis 3:3/. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie.

                Serdeczne podziękowania kierujemy do WŁAŚCICIELI ZAJAZDU FOLWARK, za okazaną nam wszelką pomoc i znakomitą organizację naszego pikniku.

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYM PIKNIKU ZWIĄZKOWYM ZA ROK!!!

Przejdź do galerii

2018-06-22T14:10:36+00:00 22 czerwca 2018|